3. kolo (15. 3. 2014) : Spartak Myjava - FK Senica 2:9 (2:3)

3. kolo (15. 3. 2014) : Spartak Myjava - FK Senica 2:3 (2:0)

ŽIACI U12 :

Spartak Myjava - FK Senica 2:9 (2:3)
Káder Myjavy: Zeman, Bartoš, Benda, Černák, Šimek, Adásek, Kolník, Marek, Havlík, Varga, Kováč, Klimáček, Nemec, Boorová, Cibulka, Vdoviak, Mockovčiak.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Stretnutie sme začali dvoma gólovými príležitosťami, keď Kováč išiel úplne sám na brankára, no v prvej gólovej príležitosti strelil do brankára a v druhej šanci mimo bránu. Súper sa ujal vedenia, keď sme v strede poľa zbytočne stratili loptu. Adásek mohol ešte vyrovnať, ale v čistej šanci prehlavičkoval bránu. Druhý polčas sme už za dažďa a silného vetra nezvládli. Súper hral pekný kombinačný futbal a zaslúžene zvíťazil.

Góly Myjavy: 12' kolník, 13' Černák

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - FK Senica 2:3 (2:0)
Káder Myjavy: Dvořák, Závodný, Žoldák, Šturdík, Mizerák, Repta /K/, Selecký, Zeman, Lukáč, Záhora, Osuský, Hučko, Karika, Kosík, Kročian, Pavlus, Liška.

Začiatok stretnutia nám vyšiel veľmi dobre, keď sme v 7. a 16. minúte po pekných kombináciách skórovali 2:0. Hlavne počas prvého polčasu sme boli lepším týmom na hracej ploche, vypracovali sme si dobré príležitosti na strelenie gólu avšak bez presného zakončenia. V 20. minúte sa po nešťastnom páde zranil Lukáš Liška a stretnutie už nedohral (zlomené zápästie). V druhom polčase po faule sme nedokázali premeniť pokutový kop i niekoľko dobrých brejkových situácií a tak prišiel obrat, keď hostia v samom závere dokázali otočiť výsledok stretnutia na svoju stranu tromi presnými zásahmi.
V stretnutí s nešťastným koncom pre domácich sa potvrdilo známe nedáš - dostaneš avšak za predvedený výkon patrí chlapcom poďakovanie.
Hráč Myjavy Patrik Pavlús odohral celé stretnutie za FK Senica.

Góly Myjavy: 7' Liška, 16' Karika