Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 17. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U14 :
17. kolo (22. 3. 2014) : Spartak Myjava - FK Púchov 3:0 (3:0)

Žiaci U15 :
17. kolo (22. 3. 2014) : Spartak Myjava - FK Púchov 1:1 (0:0)

 

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - FK Púchov 3:0 (3:0)
Zostava Myjavy: Kollár, Foltín (62' Kňazský), Tomka, Kodaj /K/, Pszota (36' Matušica), Boor, Klimáček, Dubovský, Zula, Štefánek (55' Adásek), Brezina.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Od prvých minút sme ovládli zápas a len vďaka nepresnostiam v zakončení sme prvý gól vstrelili až v 21. minúte. Do polčasu sme pridali ešte 2 góly a o priebehu zápasu bolo rozhodnuté. V druhom polčase sme sa prispôsobili hre súpera a v zakončení sme boli nepresní, preto sme gól nepridali. Púchov nášho brankára za 70 minút prakticky neohrozil.

Góly Myjavy: 21' Zula, 28' Kodaj, 34' Štefánek

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - FK Púchov 1:1 (0:0)
Zostava Myjavy: Dedík, Tomašech /K/, Pagáč, Všetula, Latiphy, Malíček, Harmady, Hornáček (36' Zelenák), Koníček, Predmeský, Druk (40' Zmeko).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na umelej tráve za slnečného počasia so súperom z konca tabuľky. Podľa informácii sa hostia do jarnej časti posilnili o niekoľko kvalitných hráčov, čo nám samotný zápas aj potvrdil. Od začiatku to bol vyrovnaný zápas s minimom šancí na oboch stranách. Hostia dobre bránili, hrali agresívne, pôsobili na ihrisku živším dojmom. Veľké problémy mala naša ľavá strana, kde sme si zle preberali hráčov, zle komunikovali, čo rýchlonohí hráči hostí využívali na prečíslenie. Našťastie sa nedokázali presadiť vo finálnej časti. Od polovice polčasu sa naša hra trochu zlepšila, súpera sme dostali pod tlak, výsledkom čoho bolo nastrelené brvno brány Pagáčom a obrovská šanca Druka, no hlavou nedokázal z dvoch metrov trafiť prázdnu bránu. V závere polčasu nám vyšla štandardná situácia, no Koníček v rozhodujúcom momente zaváhal a obrana hostí stačila loptu odkopnúť do bezpečia.

Druhý polčas sme urobili hneď na začiatku dve zmeny, čo našej hre smerom dopredu pomohlo. Opäť sme si vytvorili mierny tlak, no bez výsledného efektu. Šance Všetulu, Malíčka a Zmeka zostali nevyužité. V závere zápasu po zbytočnom faule Latiphyho kopali hostia štandardnú situáciu a po našom nedôslednom bránení sme inkasovali gól. Paradoxne za celý zápas hostia trafili iba dvakrát priestor našej brány. V poslednej minúte bol v pokutovom území faulovaný Zelenák a Malíček vyrovnal. Zápas skončil spravodlivou remízou, i keď sme si vytvorili viac gólových príležitostí. Hostí za predvedený výkon treba pochváliť.

Gól Myjavy: 69' Malíček (pokutový kop)