ĎAKUJEME!

Spartak Myjava ďakuje všetkým fanúšikom, priaznivcom, partnerom a sponzorom za podporu klubu počas jesennej časti 2. futbalovej ligy 2023/2024. Ďakujeme, že ste si pravidelne nachádzali cestu na tribúny myjavského štadióna a chodili povzbudzovať našich hráčov aj na ihriská súperov. Vážime si to a aj vďaka vám tvoríme jednu veľkú futbalovú rodinu, ktorá spoločnými silami napĺňa heslo SME JEDEN TÍM! Vidíme sa na majstrovských zápasoch opäť v marci 2024.

Aktuality z diania v klube

V predsviatočnom čase rozvírila už takmer zamrznutú hladinu druholigového futbalu a športových médií skutočnosť, že Komisia pre riadenie 2. ligy Slovenského futbalového zväzu skontumovala neodohraný zápas 17. kola medzi tímami Slavoj Trebišov a Spartak Myjava 3 : 0 v prospech družstva z východného Slovenska.

V poslednom domácom zápase jesennej časti aktuálneho súťažného ročníka privítal Spartak Myjava v sobotu 11. novembra 2023 večer na svojom štadióne tím MŠK Púchov. Tomu patrila pred vzájomnou konfrontáciou v rámci 16. kola v tabuľke s 28 bodmi štvrtá priečka, kým kopaničiarom ťahajúcim nevíťaznú sériu siedme miesto. Na konte mali 23 bodov.

V stredu 8. novembra 2023 popoludní nastúpili hráči A-mužstva Spartaka Myjava v rámci 5. kola slovenskej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2023/3024 proti treťoligistovi z východného Slovenska, tímu ŠK Odeva Lipany. Ako sa napokon ukázalo, šťastnejší bol domáci tím...

Prehľad zápasov tímov Spartaka Myjava

Najbližšie zápasy A-mužstva

Aktuálne nie sú na programe žiadne zápasy.

Viac videí nájdete na našom youtube kanáli spartakmyjava.sk

SME JEDEN TÍM!
Futbalová hymna Spartaka Myjava.

AJ JA SOM SPARTAK!
Vďaka všetkým vám za podporu a pomoc.