Aktuality

Súťaž sa už začala aj pre B-mužstvo Spartaka Myjava, ktoré v 1. kole 6. ligy ZSFZ 2022/2023 - skupina Západ vycestovalo do Brodského na zápas 1. kola.

V sobotu 6. augusta 2022 sa A-mužstvo Spartaka Myjava v aktuálnom súťažnom ročníku premiérovo predstavilo na ihrisku súpera. Vycestovalo totiž na východné Slovensko, kde ho preveril Slavoj Trebišov.

Keď sa v druhej polovici júna 2022 začala na Myjave skloňovať druhá liga a vedenie Spartaka Myjava riešilo s hráčmi možné scenáre nového súťažného ročníka, spomínala sa aj skutočnosť, že mužstvo zostane pokope a nebude sa doň zasahovať. Okolnosti však zapríčinili, že k zmenám v tíme predsa len prišlo...

V sobotu 30. júla 2022 odohrali hráči myjavského B-tímu ďalší zo série letných prípravných zápasov. Tento raz necestovali ďaleko, len do susedného Brestovca, s ktorým sa stretávali aj v majstrovských dueloch.

V poslednú júlovú sobotu večer privítal Spartak Myjava v rámci 3. kola 2. futbalovej ligy 2022/2023 na domácom štadióne tím MŠK Žilina B. Išlo o v poradí tretí domáci zápas kopaničiarov v novom súťažnom ročníku, do ktorého vstupovali s jednoznačným úmyslom opäť vyťažiť ďalšie cenné body.

V nedeľu 24. júla 2022 vycestovali hráči B-tímu Spartaka Myjava na ďalší prípravný zápas v letnej prestávke do Rakúska. Tu si zmerali sily s domácim tímom ASV Hohenau.