Aktuality

V predsviatočnom čase rozvírila už takmer zamrznutú hladinu druholigového futbalu a športových médií skutočnosť, že Komisia pre riadenie 2. ligy Slovenského futbalového zväzu skontumovala neodohraný zápas 17. kola medzi tímami Slavoj Trebišov a Spartak Myjava 3 : 0 v prospech družstva z východného Slovenska.

V poslednom domácom zápase jesennej časti aktuálneho súťažného ročníka privítal Spartak Myjava v sobotu 11. novembra 2023 večer na svojom štadióne tím MŠK Púchov. Tomu patrila pred vzájomnou konfrontáciou v rámci 16. kola v tabuľke s 28 bodmi štvrtá priečka, kým kopaničiarom ťahajúcim nevíťaznú sériu siedme miesto. Na konte mali 23 bodov.

V stredu 8. novembra 2023 popoludní nastúpili hráči A-mužstva Spartaka Myjava v rámci 5. kola slovenskej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2023/3024 proti treťoligistovi z východného Slovenska, tímu ŠK Odeva Lipany. Ako sa napokon ukázalo, šťastnejší bol domáci tím...

V poslednom vonkajšom zápase jesennej časti 5. ligy severozápad HUMMEL ZsFZ 2023/2024 nastúpili hráči B-mužstva Spartaka Myjava proti tímu FK Junior Kanianka. Duel sa uskutočnil v nedeľu 5. novembra 2023 popoludní na ihrisku s umelou trávou v Novákoch.

Záver prvého novembrového víkendu patril v Myjave futbalu, keď domáci Spartak privítal v rámci 15. kola 2. futbalovej ligy 2023/2024 na svojom štadióne súpera z hornej polovice tabuľky, tím MŠK Považská Bystrica. Hoci v nedeľu dopoludnia ešte panovali obavy fanúšikov zo stavu ihriska kvôli výdatnému dažďu, po obede už bolo jasné, že to kvalitný...

V októbri sa Myjavčanom nedarilo zbierať body do tabuľky a zaznamenali tri prehry v rade. No povzbudení postupom cez Poprad v Slovnaft Cupe chceli zabodovať aj v zápase 14. kola 2. futbalovej ligy 2023/2024 v Šamoríne.