Aktuality

V 6. kole TIPOS III. ligy Západ vycestovali Myjavčania na južné Slovensko, kde si zmerali sily s nováčikom súťažného ročníka 2021/2022, tímom FK Slovan Levice.

V prvú septembrovú sobotu čakal myjavských starších dorastencov zápas na Považí, s tímom FK Dubnica nad Váhom. Keďže v predošlých troch kolách spartakovci nebodovali, túžili to tento raz zlomiť a získať konečne potrebné body do tabuľky.

Tohoročný september privítal treťoligové tímy nahusteným programom, v rámci ktorého hneď v stredu 1. 9. 2021 vycestovali Myjavčania na Považie, aby si zmerali sily s tímom FK Beluša.

V závere augusta privítali starší dorastenci na trávniku v Turej Lúke tím Inter Bratislava. A keďže v predošlých dvoch vystúpeniach sa im veľmi nedarilo, chceli tento raz bodovať naplno...

V týždni od 23. do 29. augusta 2021 odohrali tímy Spartaka Myjava desať zápasov. Darilo sa v nich predovšetkým ženám, juniorkám, myjavskému "áčku" i B-mužstvu a bodovala aj prípravka U10. Starší žiaci si na konto pripísali bod za remízu a ostatní tento raz obišli naprázdno.