Dorastenci v súboji so Sencom bez gólov

13.08.2021

V nedeľu 8. augusta 2021 vycestovali myjavskí starší dorastenci do Senca, kde si v rámci majstrovského stretnutia zmerali sily s domácim tímom.

MŠK Senec - Spartak Myjava 0 : 0

Zápas súperi odohrali na umelej tráve za teplého počasia. Myjavčania doň vstupovali s jasným úmyslom bodovať naplno a potvrdiť tak úspešný vstup do sezóny z predošlého duelu s Piešťanmi. To im však celkom nevyšlo. V prvom polčase nebol výkon spartakovcov ideálny, domáci boli na ihrisku aktívnejší, ale do zakončenia sa dostávali len po štandardných situáciách. Myjavčania hrali bez pohybu, strácali veľa lôpt a v útočnej fáze nedokázali nič na Senčanov vymyslieť. Sieť sa tak počas prvého dejstva nerozvlnila ani na jednej strane.

V druhom polčase kopaničiari zlepšili pohyb, začali využívať krídelné priestory a dostávať sa k ohrozeniu domácej brány. Súpera síce pritlačili, no gól sa im aj tak streliť nepodarilo. Najbližšie k otvoreniu skóre boli Halabrín a Gulán. V samom závere zápasu hostí výborným zákrokom podržal brankár Odráška a to bolo všetko. V priemernom zápase sa tak zrodila bezgólová remíza, ktorá bola vzhľadom na priebeh stretnutia spravodlivá.

  • Zostava Spartaka Myjava: Odráška - Havlík (Durec), Vávra, Halabrín, Šimek - Gulán, Nešťák, Kadlečík, Mareček - Jankovič, Kravárik
  • ŽK: Vávra
  • ČK: -
  • góly: -
  • rozhodovali: Hajnala - Kerdelis, Nagy

zdroj: D. Dubovský