Dorastenci z Trnavy body nepriviezli

26.11.2019

II. liga staršieho dorastu - západ 2019/2020
16. kolo, 23. 11. 2019
FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 2 : 0 (0 : 0)


     Posledný zápas jesennej časti sme odohrali so súperom zo spodných priečok tabuľky na ťažkom teréne. Úvod zápasu sa niesol v znamení oťukávania a odohrával sa väčšinou medzi šestnástkami. Súper hrozil hlavne po štandardných situáciách. My sme mali dve veľké príležitosti, keď Liška v dobrej pozícii zaváhal.

     V druhom polčase súper využil naše nedôrazné bránenie po rohovom kope  - 0:1. A chybu v obrane - 0:2. Po tomto momente sme na súpera vytvorili tlak, ale bez výsledného efektu. Treba povedať, že dnes vyhral súper zaslúžene vďaka väčšej bojovnosti a túžbe zvíťaziť.

Zostava Spartaka Myjava U19: Hučko - Adamovic, Kolník (Kosík), Nálepa, Varsavík - Jankových (Kročian), Kunka, Fila, Osuský - Liška (Fedoráš), Karika

zdroj: D. Dubovský, tréner


                     II. liga mladšieho dorastu - západ 2019/2020
                16. kolo, 23. 11. 2019
                      FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 3 : 0 (1 : 0)

Posledný zápas jesennej časti sme odohrali u veľmi kvalitného súpera z Trnavy ktorý sa nachádza na 
1. mieste. Na ťažkom teréne sa bojovalo o každý meter ihriska. Zápas bol vcelku vyrovnaný a výsledok určite nezodpovedá priebehu hry. Trnave sme sa dokázali vyrovnať v nasadení, v bojovnosti, ale aj iných herných činnostiach. Je treba povedať, že výkon našich chalanov v tomto zápase nebol zlý. Bohužiaľ pre nás, súper dokázal byť efektívnejší v útoku, a preto stretnutie strhol v závere na svoju stranu.

Zostava Spartaka Myjava U17: Havlík N. - Šimek, Halabrín, Vávra, Kolárik (Mišík) - Vajaš - Durec (Havlík T.), Pukančík (Mihaljevič), Kadlečík, Mareček - Nešťák

zdroj: D. Kvasnica, tréner