Fanúšikovia môžu našich futbalistov povzbudzovať aj v Nitre

09.06.2021

Na zápas 13. kola TIPOS III. ligy Západ môžu v sobotu 12. júna 2021 do Nitry opäť vycestovať aj fanúšikovia Spartaka. Pozor! Tímy na stretnutie nastúpia už o 11.00 h.

Rovnako, ako pri dueli v Malženiciach, aj teraz si musia fanúšikovia zabezpečiť vlastnú dopravu do dejiska zápasu. Evidencia divákov, ktorou je usporiadateľ kultúrneho alebo športového podujatia povinný sa preukazovať po dobu štrnástich dní od termínu konania akcie, sa bude realizovať na mieste. Takže sa netreba vopred nikde prihlasovať.

Dôležitou podmienkou pri vstupe na nitriansky štadión je preukázanie sa testom na prítomnosť koronavírusu s negatívnym výsledkom  nie starším ako 24 hodín, alebo potvrdením o očkovaní, či potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 v posledných 180 dňoch.

Tí fanúšikovia, ktorí sa na výjazd chystajú a potrebujú sa dať otestovať, môžu využiť odberové miesto na myjavskom štadióne v piatok 11. júna 2021 v čase od 10.00 do 20.00 h alebo potom v sobotu 12. júna 2021 ráno o 7.45 h. Tento čas treba dodržať a dostaviť sa na miesto testovania včas.

Ak sa rozhodnete na zápas FC Nitra B  - Spartaka Myjava pricestovať, budeme veľmi radi a našich chlapcov to istotne poteší a nakopne. Pretože - SME JEDEN TÍM!