Futbal pre ženy a deti na celú jeseň zadarmo!

20.07.2022

Spartak Myjava v záujme zvýšenia atraktivity domácich zápasov 2. futbalovej ligy 2022/2023 upravuje podmienky vstupu na štadión. Tie budú platiť už na najbližšom stretnutí s Petržalkou.

V praxi tieto zmeny znamenajú to, že ženy, deti a mládež do 19 rokov (vrátane) budú mať počas jesennej časti 2. futbalovej ligy 2022/2023 vstup na domáce zápasy Spartaka Myjava zadarmo. Cieľom tejto úpravy, ktorú klub zavádza od 2. ligového kola, je spopularizovať futbal na verejnosti, pritiahnuť ľudí na štadión a v spolupráci s fanklubom Myjavy vytvárať na tribúnach tú pravú futbalovú atmosféru.

Okrem toho klub upozorňuje divákov a fanúšikov na niekoľko organizačných záležitostí:

  • Pokladňa štadióna i štadión samotný budú bývať otvorené vždy hodinu pred začiatkom zápasu.
  • Tí diváci, ktorí si zakúpia vstupenku na zápas v pokladni štadióna na Hodžovej ulici, budú mať vstup do areálu vždy len cez hlavný vchod štadióna.
  • Na tribúnach štadióna platí prísny zákaz fajčenia, takže prosíme fanúšikov o rešpektovanie tohto nariadenia.
  • Všetkých divákov, ktorí na myjavský štadión zavítajú, prosíme, aby si svoje odpadky po skončení zápasu zobrali a odhodili ich do smetných košov a odpadových nádob, ktorých je v areáli dostatok. Nenechávajte ich na tribúnach, pod sedačkami, tam určite nepatria.
  • WC pre divákov s dostatočnou kapacitou sa nachádza v budove za tribúnou B. Pokiaľ by sa ukázalo, že počet fanúšikov na štadióne narastá, budeme situáciu riešiť a sprístupníme aj toalety v športovej hale za tribúnou C. Zatiaľ to však nie je potrebné.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu!