Koniec júna bude v Myjave patriť ženskému futbalu

24.06.2021

V piatok 25. a v sobotu 26. júna 2021 sa ihrisko v myjavskej mestskej časti Turá Lúka stane dejiskom turnaja junioriek v kategórií WU19 nazvaného O pohár primátora mesta Myjava. Účasť na ňom prisľúbilo šesť tímov z celého Slovenska.

Do kopaničiarskeho kraja tak pricestujú hráčky Trenčína, trnavského Spartaka, bratislavského Slovana, Ružomberka a Prešova. Šiestym tímom v turnajovom pavúku bude samozrejme domáci Spartak Myjava, ktorého dievčatá sú organizátorkami podujatia.

V piatok 25. júna odohrajú súperky stretnutia podľa žrebu, ktorý dopadol nasledovne:

• 14.00 h - MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava
  • 16.00 h - Spartak Myjava - AS Trenčín
  • 18.00 h - ŠK Slovan Bratislava - 1. FC Tatran Prešov

Zápasy sa budú hrať systémom 2 x 40 minút. V sobotu 26. júna 2021 bude turnaj pokračovať duelmi, v ktorých si sily zmerajú víťazi z predošlého dňa. Rovnako sa budú snažiť o čo najlepšie konečné umiestnenie porazené tímy. Tieto stretnutia sa budú hrať 2 x 25 minút podľa predbežného rozpisu:

• 8.30 h - Porazený 1 - Porazený 2
  • 9.35 h - Víťaz 1 - Víťaz 2
  • 10.40 h - Porazený 1 -Porazený 3
  • 11.45 h - Víťaz 1 - Víťaz 3
  • 12.50 h - Porazený 2 - Porazený 3
  • 14.30 h - Víťaz 2 - Víťaz 3

Program druhého dňa ešte doplní zápas predprípraviek Spartaka Myjava, ktorý sa začne o 13.55 h. Tak teda držte palce, nech to naše baby dotiahnu v domácom turnaji čo najvyššie!