Letný futbalový kemp bude aj v auguste

21.07.2021

Hľadáte program pre svoje deti počas týchto letných prázdnin? Ak áno a navyše majú vaše ratolesti aj pozitívny vzťah k športu, môžete ich prihlásiť na augustový letný denný futbalový kemp.

Ten pripravuje Mgr. Jana Nemčeková v spolupráci so Spartakom Myjava v termíne od 9. do 13. augusta 2021. Je určený pre deti vo veku od 6 do 10 rokov, ktoré majú radi pohybové aktivity a zvlášť futbal. Bude sa konať na štadióne Spartaka Myjava a poplatok zaň je 110,- €. V cene je zahrnutá strava - desiata, obed, olovrant, celodenný pitný režim, dva futbalové tréningy denne, regenerácia na kúpalisku a v prírode formou vychádzky, hravá výučba anglického jazyka, besedy a premietania zápasov... Každý účastník po absolvovaní kempu získa účastnícky diplom, tričko a spoločnú fotografiu. Prihlásené deti si so sebou na kemp prinesú tričko, kraťase, ponožky (štulpne), kopačky (turfy alebo tenisky), šiltovku, fľašu, uterák, plavky, šľapky - "kroksy", rukávniky a predovšetkým dobrú náladu. Samozrejme, tak ako pri iných podujatiach, aj v tomto prípade treba sledovať aktuálne nariadenia RÚVZ a riadiť sa nimi.

Záujemcovia o kemp a o ďalšie informácie sa môžu hlásiť na tel. číslach 0908 685 890, 0905 219 239 alebo mailom na adrese jjozefie@gmail.com.

Prihlášku na futbalový kemp si môžete stiahnuť tu: