Letný kemp Spartaka Myjava začína už o týždeň, pár miest je ešte voľných

02.07.2024

Tretie pokračovanie Letného futbalového kempu Spartaka Myjava, ktorý je určený deťom vo veku od 7 do 13 rokov, sa začne už o týždeň, v pondelok 8. júla 2024.

Potrvá do 12. júla 2024 a bude sa konať v športovom areáli Spartaka Myjava. Program kempu bude zostavený zo športových, vzdelávacích a voľnočasových aktivít. Tréningy budú pod dohľadom kvalifikovaných trénerov a na voľnočasové aktivity budú zasa dohliadať skúsení animátori. Cena kempu je 150,- € na dieťa, v prípade súrodencov je to 120,- €. Voľné sú ešte posledné dve miesta, takže ak by ste mali záujem svoje deti na futbalový kemp prihlásiť, môžete tak urobiť čím skôr prostredníctvom vyplnenej prihlášky, ktorú si stiahnete tu:

Prihlášku môžete poslať mailom na adresu spartakmyjava.sm@gmail.com alebo ju prinesiete osobne na sekretariát klubu v športovej hale na Marečkovej ulici v Myjave. Tu zároveň poplatok za kemp uhradíte. V prípade potreby a ďalších doplňujúcich informácií sa môžete ozvať na telefónne číslo 0907 508 300 alebo mailom na adrese spartakmyjava.sm@gmail.com.