Muži vycestujú do Beluše, doma privítajú Nové Mesto nad Váhom

31.08.2021

September sa pre myjavské "áčko" začne nahusteným ligovým programom. Najskôr hráčov čaká vložené 16. kolo, v ktorom vycestujú do Beluše, cez víkend zasa odohrajú pred svojim publikom duel s Novým Mestom nad Váhom.

Súťažné stretnutie s tímom, ktorý je aktuálne len o bod pred kopaničiarmi a v tabuľke mu patrí tretia priečka, je naplánované na stredu 1. septembra 2021 o 16.00 h. Beluša v prvom kole TIPOS III. ligy Západ zdolala Častkovce 2 : 1, v druhom podľahla Novomešťanom tesne 0 : 1, v treťom nadelila štyri góly Leviciam a vo štvrtom si poradila s Galantou na jej trávniku 2 : 1. Myjavčania si s týmto súperom naposledy zmerali sily v auguste 2020, kedy sa na štadióne Spartaka zrodila remíza 2 : 2. Za čierno-bielych sa vtedy presadili Flamík a Copko.

Druhý zápas tohto týždňa sa uskutoční v nedeľu 5. septembra 2021 o 19.30 h na myjavskom trávniku. Súperom domácich bude aktuálne štrnásty tím tabuľky - AFC Nové Mesto nad Váhom. Dres Považana obliekajú viacerí hráči, ktorí v minulosti pôsobili práve na Myjave. Napríklad Tomáš Marček, Ivan Múdry, Daniel Rapavý či Lukáš Šebek. O to zaujímavejší tento víkendový duel bude... Nové Mesto ma zatiaľ na konte 3 body za výhru nad Belušou. Naopak, bez bodov zostalo po stretnutiach s Partizánskym, Považskou Bystricou a Šaľou. Spartak sa s Považanom naposledy stretol začiatkom augusta minulého roka a bral vtedy všetky body po výhre 3 : 0.

No a my veríme, že sa našim chlapcom podarí tento úspech zopakovať a budeme sa radovať opäť. Samozrejme, s podporou vás - fanúšikov - na domácich tribúnach. Vstupenky na zápas v hodnote 7,- €/5,- € budú k dispozícií hodinu pred úvodným výkopom v pokladni štadióna na Hodžovej ulici v Myjave. A pripomíname, že tí z vás, ktorí mali zakúpené permanentky na predošlú prerušenú sezónu, ich môžu používať aj počas celého súťažného ročníka 2021/2022 bez toho, aby museli čokoľvek riešiť a vybavovať. Stačí len prísť na štadión.

Srdečne vás na tento dôležitý duel pozývame, príďte našich hráčov povzbudiť!

-mh-