Myjavskí fanúšikovia môžu cestovať do Imeľa

22.06.2021

Na zápas 15. kola TIPOS III. ligy Západ môžu v sobotu 26. júna 2021 do Imeľa opäť vycestovať aj fanúšikovia Spartaka Myjava. Úvodný výkop je plánovaný na 17.00 h.

Rovnako, ako pri stretnutiach v Malženiciach a v Nitre, aj teraz si musia fanúšikovia zabezpečiť vlastnú dopravu do dejiska zápasu. Evidencia divákov, ktorou je usporiadateľ kultúrneho alebo športového podujatia povinný sa preukazovať po dobu štrnástich dní od termínu konania akcie, sa bude realizovať na mieste. Takže sa netreba vopred nikde prihlasovať.

Dôležitou podmienkou pri vstupe na štadión v Imeli je preukázanie sa testom na prítomnosť koronavírusu s negatívnym výsledkom nie starším ako 24 hodín, alebo potvrdením o očkovaní, či potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 v posledných 180 dňoch.

Tí fanúšikovia, ktorí sa na výjazd chystajú a potrebujú sa dať otestovať, môžu využiť odberové miesto na myjavskom štadióne v piatok 25. júna 2021 v čase od 10.00 do 20.00 h alebo potom v sobotu 26. júna 2021 o 12.30 h. Tento čas treba dodržať a dostaviť sa na miesto testovania včas.

Ak sa rozhodnete na zápas TJ Imeľ  - Spartaka Myjava pricestovať, budeme veľmi radi a našich chlapcov to v tomto rozhodujúcom dueli istotne poteší. Pretože - SME JEDEN TÍM!