Predstavenie súpera: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble B

06.03.2020

Na prvý jarný zápas vycestujú Myjavčania do Vrábeľ, kde sa v nedeľu 8. marca 2020 o 14.30 h stretnú s rezervným tímom fortunaligistu zo Zlatých Moraviec.

Zlaté Moravce B sa po jesennej časti TIPOS III. ligy Západ nachádzajú v nahustenom strede tabuľky na 9. mieste s vyrovnanou bilanciou 5 výhier, 5 remíz a rovnaký počet prehier. Na domácom trávniku sa im však darí lepšie a ako porazení odchádzali do kabín iba raz. Ofenzívu strelecky najviac podporil Gustavo Henrique Cabral de Souza, ktorý dal 6 gólov. O jeden menej strelil Tomáš Londák. V prvom vzájomnom dueli sa na kopaniciach zrodila výhra Spartaka Myjava 2:0, keď sa do listiny strelcov zapísali Miklovič a Pekár. "A" tím ViOn-u bude svoj zápas hrať v sobotu a dá sa teda predpokladať, že viacero hráčov kádra prvého tímu sa objaví v nedeľnom stretnutí v zostave proti Myjave.

  • súpiska tímu FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble B: Juraj Pichňa, Šimon Mišovič, Juraj Hejtmánek, Gustavo Henrique Cabral de Souza, Murilo Henrique Calvacente, Michal Zrubec, Marek Švajlen, Dávid Hamar, Tomáš Londák, Dávid Šabík, Adam Mihálik, Nikolas Kováč, Dávid Haspra, Róbert Dzurek, Adam Jamrich, Matúš Hitka, Stanislav Husár, Samuel Bojnák, Patrik Balko, Roman Marhevzski, Tomáš Šlachta, Kristián Petrík, Ľuboš Janek, Jacy Maranhao Oliveira
  • tréner: Roman Zima
  • vedúci mužstva: Ján Zrubec
  • masér: Michal Koprda