Predstavenie súpera: FK Beluša

13.08.2020

Po týždni odohrajú Myjavčania druhý duel novej sezóny III. ligy Západ. A opäť sa predstavia pred domácimi fanúšikmi. Súperom bude tento raz FK Beluša.

Oba tímy sa stretli naposledy v druhom kole predchádzajúceho ročníka TIPOS 3. ligy Západ. S tým rozdielom, že sa hralo na pôde nášho najbližšieho súpera. O víťazstve Spartaka rozhodol okamih z 10. minúty stretnutia, kedy poslal loptu do siete Štefan Pekár. Beluša patrí k tímom, ktoré bojujú o popredné priečky v tabuľke. Oporou mužstva je stopér Peter Jánošík, ktorý pôsobil aj na kopaniciach. Prepojenie s Myjavou nájdeme aj na trénerskom poste. Hlavný tréner Dušan Kramlík pôsobil na Myjave ako asistent Petra Gergelyho. Beluša od začiatku prípravy nepoznala trpkosť prehry. V predsezónnom období raz remizovala a poradila si s dvomi súpermi, medzi ktorých patril aj Púchov. V prvom kole pohára sa radovala z postupu po hladkom víťazstve 6:1 na pôde Brvnišťa. A úspešne vykročila do 3. ligy. V súboji s nováčikom súťaže TJ Imeľ sa zrodila výhra 2:0.

  • súpiska tímu FK Beluša: Martin Hrubo, Kristián Bartoš, Adam Gáborík, Timotej Ciesar, Branislav Ďuriš, Adam Cisár, Peter Mišutka, Roman Holíček, Michal Hrenák, Adam Nomilner, Matej Mušák, Sebastián Derka, Lukáš Čačko, Adam Bielik, Patrik Schiszler, Peter Jánošík, Roman Gašpar, Jozef Ciesar, Medard Vangel
  • tréner: Dušan Kramlík
  • asistent trénera: Pavol Vavrík
  • vedúci mužstva: Pavol Vyhnička
  • lekár: Ivana Kucharíková