Predstavenie súpera: ŠK LR CRYSTAL Lednické Rovne

28.08.2020

S Lednickými Rovňami sa Spartak Myjava stretol v posledných rokoch viackrát v prípravných zápasoch, obaja súperi sa teda dobre poznajú.

V uplynulej sezóne sa na pôde nášho dnešného súpera zrodila jasná výhra kopaničiarov v pomere 4:1. Góly padali expresne rýchlo, už po 5. minútach bolo 1:1. Potom už sa sieť triasla iba za domácim brankárom, ďalšie presné zásahy pridali Pecha, Kóňa a Vávra. Lednické Rovne patria k širšej špičke 3.ligy Západ, v nedohranej minulej sezóne boli priebežne na 5. mieste. Štart do tohto ročníka im ale nevyšiel podľa predstáv. V troch dueloch uhrali iba dva body za dve remízy ( s Nitrou B 1:1 a Imeľom 3:3). Rezerve Zlatých Moraviec podľahli v zápase hranom u súpera 0:3.

  • súpiska tímu LR Lednické Rovne: Bačík Róbert, Cúcik Andrej, Kollár Dominik, Chmelík Ľuboš, Pišta Ondrej, Husár Jakub, Ambrož Adrián, Radič Marko, Púček Tomáš, Vajdík Dominik, Poláček Patrik, Buček Michal, Egly Jakub, Lipták Peter, Červený Martin, Urbaník Maroš, Ambrož Róbert, Svorada René, Náther Matej
  • tréner: Stanislav Detko
  • vedúci mužstva: Ján Makoš
  • masér: Ivan Mazán