Predstavujeme súpera: FK Slovan Duslo Šaľa

30.10.2019

V záverečnom domácom zápase 14. kola TIPOS III. ligy Západ k nám pricestuje súper nachádzajúci sa vo vyrovnanej hornej časti tabuľky na 5. priečke. Na druhú Považskú Bystricu strácajú hráči Šale iba dva body.

Z ihrísk súperov si priviezli Šaľania plný počet bodov dvakrát, raz sa duel skončil remízou a trikrát odchádzali s prehrou. Zaujímavosťou je, že ak Duslo nebodovalo, tak sa vždy zrodila najtesnejšia prehra o jeden gól. Kompaktnosť defenzívy podčiarkuje aj fakt, že je druhá najlepšia v súťaži. Hostia sa navyše vyznačujú výbornou formou, keď z posledných ôsmich stretnutí prehrali iba raz. Tím vedený trénerom Andrejom Štellárom sa môže oprieť aj o výkony Ľuboša Hanzela známeho najmä z pôsobenia v Spartaku Trnava. Terajší kapitán Šale v minulosti pôsobil aj v nemeckom Schalke 04 či poľskom klube Jagiellonia Białystok. Jeden štart zaznamenal pred desiatimi rokmi aj v drese slovenskej reprezentácie v súboji so San Marinom.

  • súpiska tímu FK Slovan Duslo Šaľa: Krištof Tomáš, Rusznák Ádám, Nagy Márk, Hraňo Jakub, Hanzel Ľuboš, Blaho Martin, Hlavna Tomáš, Khrulenko Oleksandr, Hudák Michal, Body Kingambo Patrick, Remeň Lukáš, Lovska Ihor, Kotlár Radovan, Kochan Matúš, Svetlošák Stanislav, Pecho Marek, Morvay Dušan, Mpofu Njabulo, Meszlényi Renáto, Hraňo Jakub, Hučko Thomas
  • tréner: Štellár Andrej
  • vedúci mužstva: Perina Ladislav
  • masér: Demácsek Juraj