Príďte sa zabaviť a osláviť double s našimi futbalistkami!

04.06.2024

V sobotu 8. júna 2024 čaká naše hráčky posledný duel v aktuálnom súťažnom ročníku DEMIŠPORT 1. ligy žien 2023/2024, na ktorý nastúpia na myjavskom štadióne popoludní o 14.30 h. Ich súperkami budú futbalistky MFK Ružomberok. No okrem futbalu vás toho v športovom areáli čaká oveľa viac.

Záverečný zápas sezóny bude totiž spojený s oslavami zisku double, keďže ženy Spartaka Myjava si už v predstihu zabezpečili zisk majstrovského titulu a zároveň sú aj víťazkami Slovenského pohára žien 2023/2024. Súčasťou sprievodného programu stretnutia bude napríklad turnaj prípraviek, ktorý sa začne už o 12.00 h a od 13.00 h budú pripravené aj hry a súťaže pre deti. Za tribúnou B nájdete skákací hrad, futbalový terč, maľovanie na tvár, budete si môcť zajazdiť na športových kolobežkách, zapojiť sa do tomboly alebo podporiť ženský tím kúpou suvenírov a zápasových bulletinov. V polčasovej prestávke si na hlavnej hracej ploche "zmerajú sily" prípravkári z kategórie U7 so ženami z A-tímu a nebude chýbať ani občerstvenie v bufetoch. Vstupné bude vyberané len priamo na ligový duel vo výške 3,- €, zľavnené 1,- €, držitelia permanentiek majú vstupné v cene karty a ženy a detí majú vstup voľný. Okrem toho priamy prenos stretnutia bude vysielaný na portáli futbalnet.tv.

Srdečne vás v sobotu na štadión pozývame, príďte v hojnom pošte povzbudiť naše futbalistky, potešiť sa s nimi z ich úspechu a zabaviť sa s deťmi pri sprievodných aktivitách! Tešíme sa na vás!

SME JEDEN TÍM!

M. Hrin