Spartak Myjava má svoje zastúpenie v Jedenástke roka

08.02.2020

V piatok 7. februára 2020 sa v bratislavskom hoteli Holiday Inn uskutočnil Reprezentačný ples Západoslovenského futbalového zväzu. Konal sa už 26-krát a opäť sa tu rozdávali aj ceny.

Podľa informácii Západoslovenského futbalového zväzu (ďalej ZsFZ) na stránke zsfz.sk, samotnému plesu predchádzalo vyhlasovanie ankety Jedenástka roka 2019. V nej dostali priestor ženy, rozhodcovia a muži. V ženskej kategórii vyhlasovali zväzoví funkcionári najlepšiu brankárku, hráčku, strelkyňu a trénera. Po nich prišli na rad rozhodcovia a asistenti. Následne program vyvrcholil v podobe Jedenástky roka rozdelenej do dvoch blokov a veľkým finále bolo oceňovanie trénera a hráča za rok 2019. "Môžem prezradiť, že zastúpenie v Jedenástke roka má až šesť klubov, čo len potvrdzuje kvality našej najvyššej súťaže. V krátkom čase po vyhlásení aj zverejníme hlasovacie lístky pre transparentnosť hlasovania," povedal pre stránku predseda ZsFZ Ladislav Gádoši.

A hoci zatiaľ nie sú výsledky hlasovania zverejnené, my sa môžeme pochváliť tým, že Spartak Myjava má medzi víťazmi za rok 2019 až trojnásobné zastúpenie. Titul tréner roka totiž získal práve náš hlavný kormidelník Ladislav Hudec a do konečného výberu sa prebojovali aj Róbert Horeš a Jaroslav Toman. Všetkým našim zástupcom k tomuto oceneniu gratulujeme a želáme veľa ďalších futbalových úspechov! Po zverejnení hlasovania zo strany ZsFZ budeme správu ešte aktualizovať. "Určite nás to teší, že sme ako Myjava boli aj týmto spôsobom hore a že sme získali toľko hlasov. Najčastejšie otázky na mňa v rámci večera sa týkali postupu. Každého to zaujímalo a ja som im povedal, že my chceme v prvom rade hrať dobrý futbal a až potom uvidíme, kam nás to výsledkovo zavedie," hodnotí včerajší večer s úsmevom Laco Hudec.

Celú správu z odovzdávania ocenení i samotného hlasovania nájdete tu:
https://www.zsfz.sk/spravy/jedenastka-roka-zsfz-2019

M. Hrin
zdroj: https://www.zsfz.sk/spravy/reprezentacny-ples-je-tu