Spartakovcov čaká prvý domáci zápas sezóny

18.08.2021

V aktuálnom súťažnom ročníku TIPOS III. ligy Západ 2021/2022 čaká myjavské "áčko" prvý domáci duel, v ktorom na zrekonštruovanom trávniku privíta tím FC Nitra.

Mužstvo spod Zobora je aktuálne po dvoch odohratých kolách s troma bodmi o jednu priečku pred Spartakom Myjava. Naposledy zdolalo FK Slovan Duslo Šaľa 2 : 1 a v prvom kole podľahlo Považskej Bystrici 0 : 3. Kopaničiari si zatiaľ zaknihovali dve remízy po totožných výsledkoch 1 : 1. Body si delili tak so Šaľou, ako aj s Imeľom.

Prvé stretnutie v domácom prostredí je naplánované na piatok 20. augusta 2021 o 19.30 h. A tak, ako bolo avizované ešte v júni po poslednom dueli dohrávaného ročníka 2020/2021, bude sa na ňom oficiálne lúčiť s aktívnou hráčskou kariérou a svojimi fanúšikmi niekdajšia myjavská brankárska jednotka, Peter Solnička.

Vstupenky na zápas v hodnote 7,- €/5,- € budú k dispozícií hodinu pred úvodným výkopom v pokladni štadióna na Hodžovej ulici v Myjave. A pripomíname, že tí fanúšikovia, ktorí mali zakúpené permanentky na predošlú prerušenú sezónu, ich môžu používať aj počas celého súťažného ročníka 2021/2022 bez toho, aby museli čokoľvek riešiť a vybavovať. Stačí len prísť na štadión.

Srdečne vás na tento dôležitý duel pozývame, príďte našich chlapcov povzbudiť!

Sponzorom zápasu je spoločnosť Lesjöfors Springs Slovakia, s. r. o.