Starší aj mladší dorastenci bodovali naplno

19.11.2019

II. liga staršieho dorastu - západ 2019/2020
15. kolo, 16. 11. 2019
Spartak Myjava - SDM Domino Bratislava 1 : 0 (1 : 0)

     
     Zápas sme začali dobre, hostí sme dostali pod tlak a vytvorili si niekoľko dobrých streleckých príležitostí. Úvodný gól strelil po prihrávke Šturdíka Karika. Ako sa ukázalo neskôr, bol to i jediný zásah v tomto zápase. Škoda, že tak, ako aj v predošlých zápasoch, sme sa trápili v zakončení. Šancí na skórovanie sme mali dosť, no opäť sme boli v koncovke žalostní. Výborné príležitosti na skórovanie mali Fila, Fedoráš, Šturdík, Jankových, Klimáček, Karika. Naopak, pochváliť môžeme našu defenzívnu činnosť, pretože sme súpera do vážnejšieho zakončenia nepustili. Zaslúžene víťazstvo našich hráčov, pretože sme boli lepším mužstvom po celých 90 minút.

Zostava Spartaka Myjava U19: Samul - Kolník, Šturdík, Nálepa, Varsavík - Jankových (Adamovic), Kunka, Kosík (Fedoráš), Osuský (Bartoš) - Karika, Fila (Klimáček).

  • Gól: Karika

zdroj: D. Dubovský, tréner

II. liga mladšieho dorastu - západ 2019/2020
15. kolo, 16. 11. 2019
Spartak Myjava - SDM Domino Bratislava 3 : 0 (2 : 0)


     Posledný domáci zápas jesennej časti sme odohrali so súperom, ktorý sa nachádzal na poslednom mieste tabuľky. Hra Domina však tomu vôbec nenasvedčovala. Domino sa snažilo hrať kombinačne a bolo veľmi aktívne. My sme vedeli, že keď sa nám podarí dostať súpera pod tlak, tak začne robiť chyby, čo sa aj potvrdilo. Prvé dva góly strelil s chuťou hrajúci Šimek, oba strelami spoza pokutového územia. Na 3:0 zvýšil priamo z rohového kopu ľavačkou Kadlečík. Naša výhra je určite zaslúžená. Chalani boli celý zápas aktívni, ochotní bojovať jeden za druhého a viac túžili po víťazstve. Za čo im patrí pochvala.

Zostava Spartaka Myjava U17: Oravec - Havlík T., Halabrín, Vávra, Šimek - Vajaš (Mihaljevič), Nešták, Pukančík, Kadlečík, Durec (Mareček) - Kravárik (Kolárik)

  • góly: Šimek 2, Kadlečík

zdroj: D. Kvasnica, tréner