Starší dorastenci podľahli Partizánskemu o dva góly

08.11.2021

V 15. kole II. ligy staršieho dorastu 2021/2022 - skupina Západ vycestovali Myjavčania na svoj posledný jesenný majstrovský zápas do Partizánskeho, kde si v nedeľu 7. 11. 2021 zmerali sily s domácim celkom.

FK Tempo Partizánske - Spartak Myjava 4 : 2 (2 : 1)
II. liga staršieho dorastu 2021/2022 - skupina Západ, 15. kolo, 7. 11. 2021

Zápas súperi odohrali na nekvalitnej trávnatej ploche, ktorá Myjavčanom robila problémy v kombinácií. Domáci sa zlému terénu prispôsobili lepšie a boli najmä v prvom polčase nebezpečnejší. Úvodný gól spartakovci inkasovali v 19. minúte z kopačky Štraucha po chybnom odkope a tečovanej strele. O vyrovnanie sa postaral v 42. minúte Halabrín po skrumáži v pokutovom území. Napokon v nadstavenom čase prvého dejstva domáci vsietili - z ofsajdu - svoj druhý gól. Ten ale platil a Partizánske viedlo nad Myjavou 2 : 1.

V druhom polčase sa kopaničiari snažili o vyrovnanie a vyplatilo sa. Na 2 : 2 upravil skóre v 58. minúte po štandardnej situácií opäť Halabrín. V 75. minúte nariadil hlavný arbiter Plecho pokutový kop pre domácich, ktorý Svitok bezpečne premenil a opäť poslal svoj tím do vedenia. Len o dve minúty neskôr využil nedostatočnú koncentráciu Myjavčanov strelec prvého gólu Štrauch a uzavrel výsledok stretnutia na konečných 4 : 2.

• Zostava Spartaka Myjava: Odráška - Havlík, Mišík, Vávra, Kolárik - Gulán, Nešťák, Halabrín, Mareček - Jankovič (46. Šimek), Durec (78. Vajaš)
  • ŽK: 33. Nešťák, 35. Gulán, 35. Havlík