Už je to jasné, posledný zápas jesene sa neuskutoční

22.11.2021

Pred pár dňami sme vás informovali o náhradnom termíne zápasu posledného jesenného kola TIPOS III. ligy Západ 2021/2022, v ktorom mal Spartak Myjava na domácom trávniku privítať tím FK TEMPO Partizánske.

Tento duel mali súperi po tom, ako bolo v myjavskom tíme zistené ochorenie COVID-19 a pôvodný termín sa zrušil, odohrať v sobotu 27. novembra 2021. Bohužiaľ, dnes už vieme, že ani na druhý pokus sa stretnutie kvôli "korone" nepodarí zorganizovať. Tímy ho tak budú dohrávať až na jar 2022, predbežne 26. februára.

Po neúplnej jesennej časti ligy tak Myjava zimuje na 5. mieste tabuľky s rovnakým počtom bodov, ako o priečku vyššia Šaľa. Obe mužstvá ich majú na konte 31. Tretie Malženice sú len o bod lepšie a druhá Beluša má bodov 33. Takže ide len o veľmi tesné rozdiely. Od týchto štyroch tímov výraznejšie odskakuje prvá Považská Bystrica, ktorá si ide - ako sa vraví - svoje a v sedemnástich zápasoch nahrala 47 bodov. My sa v blízkej dobe k jesennej časti aktuálneho súťažného ročníka ešte vrátime a určite si ho spoločne s členmi realizačného tímu zhodnotíme.