Výsledky mládeže a žien Spartaka Myjava z 29. a 30. 1. 2022

01.02.2022

V závere januára odohrali naše ženské a mládežnícke tímy zo série plánovaných prípravných zápasov len dva duely. Opäť totiž zaúradovala pandémia a pre chorobu sa ďalšie stretnutia uskutočniť nemohli.

 • Ženy

  1. FC Slovácko - Spartak Myjava 4 : 0

  Zostava Spartaka Myjava: Bažíková, Pirťanová, Kršiaková, Horváthová, Honková, Vredíková, Glatzová, Koplíková, Retkesová, Bogorová, Hucovičová, Valíková

  Iveta Neveďalová, trénerka Spartaka Myjava: "S kvalitným súperom sa nám v oklieštenej zostave darilo držať krok prvých 30 minút. Potom súper dominoval, bol rýchlejší a nám sa len ťažko darilo vymaniť z tlaku. Tento zápas nám ukázal, že počas prípravy musíme zapracovať na kondícii a na zvládaní hry pod väčším tlakom."

 • Starší dorast U19


  Spartak Myjava - ŠKF Sereď 0 : 0

  Zostava Spartaka Myjava: Oravec (Bujzaš) - Havlík (Fridríšek), Vávra, Mišík, Benian, Plaskoň (Šimek), Mareček P., Mareček Š., Durec M (Durec S.), Kravárik, Kadlečík (Jankovič)


  Dalibor Dubovský, tréner Spartaka Myjava: "Tretí zápas sme odohrali z silnom vetre, ktorý robil obom mužstvám problémy. Stretnutie sme začali výborne, súpera dostali pod tlak a vytvorili si niekoľko šancí na skórovanie (Durec M., Kravárik, Kadlečík, Mareček Š.), no opäť - podobne ako v predošlých zápasoch - sme zlyhali v koncovke. Daril sa nám pressing, hosťom sme nedovolili založiť súvislejšiu akciu. Taktiež sme boli aktívni v krídelných priestoroch, z čoho sme si vytvorili niekoľko zaujímavých príležitostí. Postupne sa hra vyrovnala, no súpera sme k nejakému vážnejšiemu zakončeniu nepustili.
  Druhý polčas bol po prestriedaní z našej strany slabší. Kazili sme jednoduché prihrávky, hra sa odohrávala medzi šestnástkami. Naše príležitosti na skórovanie sme opäť nevyužili (Mareček Š., Kravárik, Jankovič, Vávra). Hostia mali jednu šancu v závere zápasu. Chýbala nám agresivita, prehrávali sme dosť súbojov v strede poľa. Takže vyjadrujem spokojnosť s výkonom v prvom polčase a aj s defenzívnou činnosťou. Treba však zlepšiť zakončenie."

 • U17


  Spartak Myjava - ŠKF Sereď - zrušené pre COVID-19

 • U15

  PFK Piešťany - Spartak Myjava - zrušené pre COVID - 19

 • U13

  PFK Piešťany - Spartak Myjava - zrušené pre COVID - 19

 • Prípravka

  Cez víkend pokračovalo ďalšie kolo Zimnej ligy, v ktorej sa výsledky nepočítajú.

SME JEDEN TÍM!

Fotogaléria

1. Prvoligové ženy Spartaka Myjava pred zápasom na ihrisku 1. FC Slovácko.
2. až 8. - Účastníci Zimnej ligy prípraviek v myjavskej športovej hale a momentky zo zápasov mladých futbalistov.

zdroj: E. Laco
M. Hrin
foto: SIM-GA-PHOTO, ženy Spartaka Myjava