Výsledky mládeže a žien Spartaka Myjava z 37. týždňa 2022

19.09.2022

V 37. kalendárnom týždni roka 2022 odohrali mládežnícke a ženské tímy Spartaka Myjava až dvadsať súťažných zápasov, v ktorých sa zrodilo šestnásť víťazstiev a len štyri prehry.

Spartak Myjava U15 B - TJ Spartak Horná Streda 13 : 0

Zostava Spartaka Myjava: Černák, Halenár, Pagáčik, Filka, Vdoviak, Hlávek, Gába, Baranovič, Bartoš, Sládek Š, Valachy
    striedali: Polonec, Jankových, Novák, Romančík
    góly: Filka 3, Hlávek 3, Romančík 2, Jankových, Bartoš, Baranovič, Gába, Vdoviak

• štvrtok 15. 9. 2022

MFK Stará Turá U11 - Spartak Myjava U11 B 4 : 19

Zostava Spartaka Myjava: Roháček, Geleta, Gazda, Holčík, Foltín, Štefík, Halasy, Šeba, Sukupčák, Nemčič, Vojtek, Gálik, Kosík
    góly: Geleta 5, Gazda 3, Holčík 3, Kosík 3, Foltín 2, Šeba 2, Štefík

• sobota 17. 9. 2022

starší žiaci U15

Spartak Myjava U15 - TJ Iskra Holíč U15 3 : 0

Zostava Spartaka Myjava: Dolinek, Jozefák, Valachy, Romančík, Jankových, Sládek Š., Novák, Halenár, Baranovič, Hlávek, Pagáčik
    striedali: Vdoviak, Gába, Filka
    góly: Jankových 2, Sládek Š.

mladší žiaci U13

Spartak Myjava U13 - TJ Iskra Holíč U13 2 : 1

Zostava Spartaka Myjava: Filip Liška, Samo Gálik, Samo Sivák, Riccardo Saglimbeni, Simeon Sadloň, Arthem Poriadkov, Matej Pochylý, Matúš Šulc, Christian Jamrich, Adrián Jánoš, Leonard Seidler, Tobias Klimek, Adam Vávra, Tomáš Horňák, Maroš Madluška, Matej Moravec, Matúš Polák
    góly: Gálik, Smolík

Bošáca U11 - Spartak Myjava U11 B 0 : 12

Zostava Spartaka Myjava: Paracka, Šeba, Halasy, Gondor, Nemčič, Jankových, Kielkovski, Ságner, Hlavoň, Holčík, Valášek, Volár, Papuláková
    góly: Hlavoň 4, Šeba 2, Kielkowski 2, Volár, Gondor, Halasy, Holčík

Dolné Sŕnie U11 - Spartak Myjava B U11 2 : 6

góly: Hlavoň 2, Kielkowski , Volár, Šeba, Jankových

ženy

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 0 : 2

Zostava Spartaka Myjava: Pirťanová, Kršiaková, Horváthová, Honková, Glatzová, Sluková, Kucharčíková, Retkesová, Bogorová, Vredíková
    striedali: Hucovičová, Boorová
    góly: Kršiaková, Hucovičová

Iveta Neveďalová, trénerka Spartak Myjava: "Po náročnom letnom programe sme využili reprezentačnú prestávku a zodpovedne sa pripravili na dnešný zápas. Od začiatku zápasu sme hrali svoju hru. Prvý polčas bol v našej réžii, po strate lopty sme aktívne napádali a súpera do ničoho nepúšťali. Vypracovali sme si množstvo šancí a jediný problém bola efektivita v zakončení. Streleckú smolu sme prelomili na začiatku druhého polčasu. Posledných 10 minút išiel súper do rizika, otvoril hru a po rýchlom protiútoku sa nám podarilo pridať ešte jeden gól. Víťazstvo je z môjho pohľadu zaslúžené a ak zapracujeme na zvýšení efektivity v zakončení, tak sa priblížime k tomu, čo chceme hrať v ďalších zápasoch tejto sezóny."

• nedeľa 18. 8. 2022

starší dorast U19

Spartak Myjava U19 - PFK Piešťany U19 6 : 1

Zostava Spartaka Myjava: Hodul, Foltýn, Kováč, Vávra, Benian, Miča, Mareček P., Juráček, Durec S., Belanský, Plaskoň
    striedali: Michalec
    góly: Belanský, Plaskoň, Juráček, Vávra, Durec S., Mareček P.

Volodymyr Vasylyev, tréner Spartaka Myjava: "Úvod zápasu sme začali v rýchlom tempe, súpera sme dostali pod tlak a donútili robiť chyby, ktoré sme úspešne využili. Boli sme dominantní na celom ihrisku, už v 26. minúte sme viedli 3 : 0. Súper sa ale nevzdával a od 30. minúty hra začala byť vyrovnaná a útočné akcie boli na oboch stranách. Na začiatku druhého polčasu sme si v hlavách nadstavili stav zápasu 0 : 0. Pokračovali sme vo svojom štýle a hrali útočný futbal. Žiadne bránenie výsledku, v čom sme aj boli úspešní a dali sme v druhom polčase do siete súpera ďalšie tri góly. Na konci zápasu nastala nezmyselná chyba a super poslal do našej siete gól . Tento zápas sme vyhrali vysoko a zaslúžene, no chýbajú nám ešte detaily, na ktorých budeme pracovať, aby to bolo lepšie. Hráčom ďakujem za skvelý výkon,"

mladší dorast U17

Spartak Myjava U17 - PFK Piešťany U17 0 : 1

Zostava Spartaka Myjava: Kononchenko, Šturdík, Kulíšek, Galbavý, Parči, Batka, Moravec, Jozefák, Tamylovych, Sládek F., Ševčík
    striedali: Václavek, Viskup, Figura

Matúš Vido, tréner Spartaka Myjava: "Od začiatku zápasu sme boli aktívnejší a mali prevahu na lopte. V prvom polčase sme si vypracovali dve gólové príležitosti, ale nedokázali sme ich premeniť. Gól sme inkasovali po hrubej individuálnej chybe stredného obrancu. V druhom polčase sme si opäť vypracovali množstvo príležitosti, ale nedokázali sme trafiť priestor brány. Zo záverečného tlaku sme vyťažili len nastrelené brvno. Chalanom sa nedá uprieť snaha, ale bohužiaľ, už sme nedokázali streliť gól."

juniorky WU19

Spartak Myjava WU19 - FC Union Nové Zámky WU19 7 : 6

Zostava Spartaka Myjava: Čermáková, Horváthová, Durcová, Kranecová, Letková, Valíková, Sluková, Matušicová, Kramlíková, Škodová, Vachulová
    striedali: Dugová, Sudorová
    góly: Sluková 3, Matušicová 2, Kramlíková 2

žiačky WU15

Spartak Myjava WU15 - FC Union Nové Zámky WU15 2 : 1

góly: Ostrenková, Vaňová

TJ Iskra Moravské Lieskové - Spartak Myjava U15 B 1 : 5

Zostava Spartaka Myjava: Dolínek, Halenár, Pagáčik, Filka, Vdoviak, Hlávek, Gába, Valachy, Jankových, Sukup, Marek
    striedali: Polonec
    góly: Gába 3, Hlávek, Jankových

mladší žiaci U13 B

TJ Družstevník Lubina-Kopanice U13 - Spartak Myjava U13 B 0 : 7

Zostava Spartaka Myjava: Líška, Jánoš, Volár, Polák, Jandík, Holíč, Moravec, Šulc, Vávra, Smolík, Černák, Bednár, Jurkovič
    góly: Smolík 2, Polák, Jandík, Šulc, Černák, Jurkovič

prípravky - 2. kolo SFZ - Prievidza

prípravka U11

Spartak Myjava - MŠK Považská Bystrica 5 : 4 (4 : 2)

góly: Foltín 3, Kosík 2

Spartak Myjava - FC Baník Prievidza 4 : 6 (4 : 2)

góly: Foltín 3, Gazda

prípravka U10

Spartak Myjava - MŠK Považská Bystrica 16 : 7

góly: Petrášová 4, Klandúch 3, Pagáčik 2, Filip 2, Nemček, Parči, Vachula, Beňuš, Brušková

Spartak Myjava - FC Baník Prievidza 5 : 13

góly: Klandúch 4, Fraňo

prípravka U9

Spartak Myjava - MŠK Považská Bystrica 35 : 4

góly: Oška 8, Holčík 7, Marônek 6, Hlavoň 3, Paracka 3, Polák 3 , Krč 2, Holič, Ságner, Zahnáš

Spartak Myjava - FC Baník Prievidza 15 : 11

góly: Oška 8, Hlavoň, 4, Marônek, Ságner, Polák

Celú fotogalériu zo zápasov prípraviek U9, U10 a U11 nájdete TU.

zdroj: E. Laco