Výsledky mládeže a žien Spartaka Myjava zo 43. týždňa 2022

02.11.2022

Skutočnosť, že sa futbalové súťaže na Slovensku pomaly, ale isto, blížia k zimnej prestávke, naznačuje aj klesajúci počet majstrovských stretnutí mládežníckych a ženských tímov Spartaka Myjava. V uplynulom týždni ich odohrali sedem.

• sobota 29. 10. 2022

ženy

Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava 5 : 0

Zostava Spartaka Myjava: Čermáková, Pirťanová, Kršiaková, Horváthová, Honková, Glatzová, Kucharčíková, Boorova, Vredíková, Bogorová, Retkesová
    striedali: Letková, Matušicová, Chlepková
    góly: Vredíková 2, Kršiaková 2, Bogorová

starší žiaci U15

TFK Záblatie - Spartak Myjava U15 0 : 7

Zostava Spartaka Myjava: Dolinek, Váňa, Suvák, Baranovič, Romančík, Eliáš, Jankových, Bartoš, Jozefák, Valachy, Sládek Š,
    striedali: Sukup, Halenár
    góly: Romančík 2, Jankových 2 ,Valachy 2, Sukup

mladší žiaci U13

TFK Záblatie - Spartak Myjava U13 0 : 2

Zostava Spartaka Myjava: Líška, Saglimbeni, Jamrich, Pochylý, Moravec, Gálik, Vojtek, Smolík, Lejsal, Poriadkov, Klimek, Sivák, Sadloň, Vávra
    góly: Pochylý, Jamrich

prípravka U11B

Spartak Myjava B - TJ Družstevník Očkov 9 : 1

Spartak Myjava: Roháček, Gondor, Vojtek, Halasy, Kielkowski, Hlavoň, Jankových, Košarík, Šeba
    góly: Gondor 2, Šeba 2, Jankových, Hlavoň, Vojtek, Kielkowski, Košarík

• nedeľa 30. 10. 2022

starší dorast U19

OK Častkovce - Spartak Myjava U19 1 : 0

Zostava Spartaka Myjava: Lokšík, Benian, Jankových, Vávra, Černák, Miča, Horniaček, Juráček, Durec S., Belanský, Plaskoň

Ján Duga, asistent trénera Spartaka Myjava: "Dnešný zápas sme odohrali na prírodnej tráve v Častkovciach. Od úvodu sa hral obojstranne rýchly futbal. Prvých 30 minút mal súper miernu prevahu a potom sme boli do konca zápasu lepším mužstvom my. V prvom polčase sa hra odvíjala medzi šestnástkami, bez výraznejšej šance na oboch stranách. A preto sa do kabín išlo za nerozhodného stavu 0 : 0. Druhý polčas sme si vytvorili územnú prevahu a vytvorili sme si niekoľko sľubných šancí na strelenie gólu. Najprv Horniaček po prihrávke Plaskoňa z 11-tich metrov netrafil bránu, potom Plaskoň z pravej strany trafil brvno a nakoniec Juráčkova strela tesne minula priestor troch žrdí. Súper si druhý polčas nevypracoval žiadnu šancu, a hrozil len zo štandardných situácii. V 80. minúte sme po rohovom kope inkasovali gól, keď sme v päťke nepokryli súperovho hráča, čo sa nakoniec ukázalo ako rozhodujúci moment zápasu. Prehrať sme si nezaslúžili, ale rozhodla efektivita súpera."

mladší dorast U17

OK Častkovce - Spartak Myjava U17 3 : 1

Zostava Spartaka Myjava: Sládek, Galbavý, Jozefák, Kováč, Batka, Jankových, Kulíšek, Moravec, Tamylovych, Sládek F., Figura
    striedali: Viskup
    gól: Galbavý

Matúš Vido, asistent trénera Spartaka Myjava: "Zápas sa hral na rozbitom teréne, ale podmienky boli pre obe mužstvá rovnaké. Začiatok zápasu bol nervózny z oboch strán a bolo vidno viacero nepresností. Neskôr sa hra upokojila a mali sme miernu prevahu. Súper skóroval po pokutovom kope, kde náš brankár zle vybehol. Do druhého polčasu sme vstúpili s jasným cieľom skórovať. Bohužiaľ, opak bol pravdou. Súper pridal ďalšie dva góly po strelách spoza šestnástky. Ku koncu sa nám podarilo Galbavým skorigovať výsledok na 3 : 1 po peknej krídelnej akcii."