Zápas s Trebaticami bude aj s divákmi

10.06.2020

Vo štvrtok 11. júna 2020 odohrá Spartak Myjava
o 18.00 h na domácom trávniku prípravný duel s tímom OFK Trebatice.

Na základe aktuálnych opatrení Úradu verejného zdravotníctva budú môcť na tribúny myjavského štadióna zavítať aj fanúšikovia. Tých však žiadame o dodržiavanie platných hygienických pravidiel, na ktoré budú upozornení aj pri vstupe na štadión a pokynov usporiadateľov.

Pre zverencov Ladislava Hudeca pôjde o prvé stretnutie od 8. marca 2020, kedy Spartak zvíťazil vo Vrábľoch 2 : 0. Postupné uvoľňovanie opatrení a opätovný návrat k spoločným tréningom tak budú po vyše trojmesačnej prestávke spestrené aj prípravným duelom. Zápasovú konfrontáciu jednoznačne uvítal aj lodivod kopaničiarov: "Trénujeme niekoľko týždňov a stále je to len o trénovaní. Ale treba sa chystať už na súťaže, ktoré asi začnú v auguste. Treba mať nejaký zápasový rytmus, aby chalani precítili aj zápasy. Samozrejme, zahrajú si všetci. To sa nedá porovnať s tréningovým zápasom, aký sme odohrali medzi sebou. Vždy je to iné, keď príde súper. Či už z tretej, štvrtej alebo akejkoľvek ligy. Proste treba hrať normálny zápas," ozrejmil tréner, ktorý kvôli drobným zdravotným problémom nebude môcť počítať s Ľubomírom Ulrichom.

Pripomíname, že klub pripravuje aj priamy prenos tohto prípravného stretnutia, ktorý odvysiela na svojom youtube kanáli.