ZMENA: Spartak Myjava odohrá generálku s Vyškovom v Borskom Mikuláši

19.02.2024

V sobotu 24. februára 2024, teda necelý týždeň pred začiatkom jarnej časti 2. futbalovej ligy 2023/2024, odohrá A-mužstvo Spartaka Myjava posledný zo série prípravných zápasov v zimnej prestávke. Jeho súperom bude český druholigista MFK Vyškov.

Pôvodne sa malo stretnutie uskutočniť dopoludnia o 11.00 h na myjavskom ihrisku s umelou trávou. No z praktických dôvodov prišlo k zmene. Tak času úvodného výkopu ako aj samotného dejiska duelu. Súperi na zápas nastúpia popoludní o 14.00 h, a to na štadióne tímu TJ Sokol Borský Mikuláš. Dôvodom tohto presunu je, aby sa generálka uskutočnila na prírodnom trávniku, nie na umelej tráve. A keďže hlavnú hraciu plochu myjavského štadióna už hospodári po zime pripravujú na ligový duel s Petržalkou a nebolo by dobré trávnik ešte zaťažovať, dohodlo sa vedenie klubu v rámci dobrých vzťahov s Borským Mikulášom na využití ich štadióna.

Ak by mali fanúšikovia Myjavy záujem ísť sa na zápas pozrieť v rámci organizovaného výjazdu, je Spartak pripravený zabezpečiť na sobotu autobusovú dopravu do Borského Mikuláša a späť. Ak sa to podarí nachystať, budeme vás informovať tak o čase a mieste odchodu autobusu, ako aj o spôsobe prihlásenia sa na výjazd. Ďakujeme za pochopenie!